Bright Studio Apartment In An Excellent Location

  • 29 м²

Bright Studio Apartment In An Excellent Location Buenos Aires - чудове місце для проживання в районі Recoleta, на відстані 2 км від площі Італії.

У Bright Studio Apartment In An Excellent Location є зона відпочинку, а також такі зручності, як система клімат-контролю. Для додаткової зручності в цьому помешканні є біде і душ. Крім того, ви знайдете фен і банні рушники.

Для тих, хто віддає перевагу самостійному приготуванню їжі, в апартаментах є зручності для самообслуговування, такі як кавоварка, холодильник і кухонне приладдя.

Музей «Evita» знаходиться на близькій відстані від апартаментів, а ТЦ "Пасео Альсорта" - на відстані 5 хвилин їзди машиною. Апартаменти розташовані за 10 хв їзди від аеропорту Міжнародний Хорхе Ньюбери та на відстані 3.2 км від залізничного вокзалу Once.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Bright Studio Apartment In An Excellent Location Буенос-Айрес
Be My Guest! Monoambiente Con Amenities Y Seguridad 24Hs
Ціна лише для моб. пристроїв

Be My Guest! Monoambiente Con Amenities Y Seguridad 24Hs

77 м від помешкання
Excelente Depto En Recoleta
Ціна лише для моб. пристроїв

Excelente Depto En Recoleta

80 м від помешкання
Hermoso Departamento En La Zona Mas Atractiva De Bs
Ціна лише для моб. пристроїв

Hermoso Departamento En La Zona Mas Atractiva De Bs

321 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Retiro Station
    2.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Bright Studio Apartment In An Excellent Location?
      Звісно, Bright Studio Apartment In An Excellent Location дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть кухню з кавоваркою, холодильником і кухонним приладдям.
    • ❓
      Квартира Bright Studio Apartment In An Excellent Location розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Once розташований на відстані 3.2 км від квартири Bright Studio Apartment In An Excellent Location.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Retiro Station
    2.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Bright Studio Apartment In An Excellent Location Буенос-Айрес

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити